• Bugüne özel kampanyalarımız için tıklayın
  • %10 kupon kazanmak için tıklayın
  • ŞOK KAMPANYA FACEBOOKTA PAYLAŞ

Renault Fluence Kiralama

Numaranı Bırak Seni Arasınlar
Adınız

Telefon

Email


Aracı Kiralayan Rentacarlar Aracı Kiralayan Rentacarlar
Rentacar ayrıntısı için resimlere tıklayın

Araç Bilgi

Bugün bütün firmaların ve kurumsal yapılanmaların en büyük giderlerinden birisi de ulaştırma giderleridir. Firmalar çalışanlarına uygun araçlar vermeyi planlarken yanı sıra maliyeti de en aşağı seviyeye çekmeyi planlıyor. Böyle durumlarda hem maddi kazanç hem da zamandan tasarruf için uygulanabilecek en doğru formüllerden birisi kesinlikle ve kesinlikle kiralama seçeneklerine başvurmaktır. 
Kiralama seçenekleri araştırıldığı zaman karşımıza ya filo şeklinde kiralama yapılabilir  ya da tek kiralama da yapılabilir. Bunu yanı sıra kiralama seçenekleri kendi uzun dönem araç kiralama ve kısa dönem araç kiralama olarak da değerlendirilebilir. Durum firmaları bir çok açıdan olumlu yönde etkiler. Kiralama yöntemlerini kullanan firmalar araçların vergi ve bandrol gibi resmi ve maddi işlemlerle ilgilenmezler bu ay sonu hanenize artı olarak yazılır ve büyük oranlarda kar yaparken zamandan da tasarruf yapmış olursunuz. Aracınızın hiç bir türlü servis masrafları ile ilgilenmeyerek bu külfetten de kurtulabilirsiniz. Ayrıca kiralama faturalarınız da ki KDV tutarını muhasebenizde gider olarak gösterebilirsiniz. Tabi ki kiralanacak araçta oldukça önemlidir. Renault Fluence Kiralama seçeneği bizim müşterilerimize tavsiye ettiğimiz bir seçenektir. Renault Fluence Kiralama yaptığınız takdirde yakıt giderlerinden de tasarruf yapabilirsiniz. Renault Fluence Kiralamanızın faydasını ay sonu fatura değerlendirmesi yaptığınız zaman göreceksiniz. Aracımızda 1.6 motor bulunmakla beraber 130 beygir bir güce sahiptir. Bu size konfor imkanını sağlarken bunu en ucuza mal edecek bir özelliktir. 5 ileri vitesli olan aracı kullanırken sürüş keyfinin tadına varacaksınız. 60 litre yakıt deposunu kullanarak rahat ederken yakıt tipini istediğiniz şekilde ayarlayarak ister benzinli ister mazotlu araçlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz. 
Siz de kiralama işlemlerinizi bizimle yapın ister kısa dönem ister uzun dönem kiralamalarınızda veya filo kiralama seçenekleri ile hizmetin ve kaliteli anlayışın tadını çıkartın.