• Bugüne özel kampanyalarımız için tıklayın
  • %10 kupon kazanmak için tıklayın
  • ŞOK KAMPANYA FACEBOOKTA PAYLAŞ

Porsche Panamera Kiralama

Numaranı Bırak Seni Arasınlar
Adınız

Telefon

Email


Aracı Kiralayan Rentacarlar Aracı Kiralayan Rentacarlar
Rentacar ayrıntısı için resimlere tıklayın

Araç Bilgi

Araç kiralama konusunda son dönemlerde oldukça fazla talep olmaktadır. Spor ve lüks araç seven müşteriler için özel özelliklere sahip olan bu lüks araç istediğiniz gün ve haftalar içinde kiralayabilirsiniz. Porsche Panamera kiralama tüm büyük araç kiralama şirketlerinin lüks araç kullanmayı seven müşterilerine sunduğu bir hizmet olmaktadır. Ekonomik fiyat seçenekleri ile ister günlük isterseniz de haftalık olarak bu lüks ve spor araçları kiralayabilir olağanüstü bir sürüş keyfi yaşayabilirsiniz. 
Lüks araç severler  için keyifli ve konforlu yolculuk yapmaları için tasarlanmış özel özelliklere sahip bu araç ile farklı dünyalara gidebilirsiniz. Porsche Panamera kiralama lüks araç kiralama seçenekleri arasında yer alan beş yolcu, iki büyük bagaj ve iki bagaj kapasitelidir. Beş kapılı olan bu orta sınıflı araç otomatik şanzımanlı ve dizeldir. Donanımda full olan bu lüks araç  uygun kiralama fiyatları ile hizmetinize sunulmaktadır. Bir çok kişinin özellikle tercih ettiği bu lüks araç dizel olma özelliği ile oldukça fazla ilgi görmektedir. Uzun yolculuklar için tercih edilen bu lüks araç ile konforlu ve rahat yolculuklar yapıla bilinmektedir. Genellikle ailelerin tercih ettiği  Porsche Panamera kiralama tatil, düğün, özel davet ve toplantılar, iş yemekleri ve özel geziler için tercih edilmektedir.
 Bir çok büyük araç kiralama şirketinin yanı sıra internet üzerinden de oldukça kolay bir şekilde bu aracı kiralayabilirsiniz. Ekonomik fiyat seçenekleri ile de oldukça fazla ilgi gören bu lüks araç ile keyifli sürüşler sağlayabilirsiniz. Özel özelliklere sahip olan bu lüks araç özellikle spor araç severlerin tercihleri arasında yer almaktadır. Günlük fiyatları  değişkenlik gösteren bu lüks araçlarda kredi kartı ile taksitli ödeme seçenekleri de bulunmaktadır.
A