• Bugüne özel kampanyalarımız için tıklayın
  • %10 kupon kazanmak için tıklayın
  • ŞOK KAMPANYA FACEBOOKTA PAYLAŞ

Mercedes S350 Kiralama

Numaranı Bırak Seni Arasınlar
Adınız

Telefon

Email


Aracı Kiralayan Rentacarlar Aracı Kiralayan Rentacarlar
Rentacar ayrıntısı için resimlere tıklayın

Araç Bilgi

Bir çok lüks araç severlerin başvurduğu araç kiralama hizmeti oldukça fazla ilgi görmektedir. Bu lüks araçlara binmek hayal iken bu hizmet sayesinden olağanüstü sürüş keyifleri yaşamaktayız. Birbirinden lüks araçların kiralandığı büyük araç kiralama şirketlerinde Mercedes S350 kiralama da oldukça büyük ilgi görmektedir. Özel özelliklere sahip olan bu lüks araç ekonomik fiyat seçenekleri ile ister günlük isterseniz de haftalık olarak kiralana bilinmektedir.
 Mercedes S350 kiralama lüks araç kiralamada en çok tercih edilen araç olmaktadır. Bir çok özel özelliğe sahip olan bu lüks araç , geri kamera ve radar tabanlı sürücü destek sistemleri, led aydınlatma paketi, bluetooht bağlantısı, anahtarsız çalıştırma ve gitmek, uzaktan bootlid açılışı, büyük 18 inç lastikler, revize edilmiş iç trim , medya yükseltmeler ve ekstra vites gibi özellikleri sıralayabiliriz. Uygun fiyat seçenekleri ile kiralayabileceğiniz bu lüks araç ile keyifli yolculuklar yapabilirsiniz. Uzun yolcuklar için tercih edilen bu lüks araç sürüş keyfinizi farklı boyutlara taşımaktadır. Görüntüsü ve işlevi bakımında olağanüstü lükslüğe sahip olan bu araç oldukça fazla tercih edilmektedir. Günlük olarak kiralayabileceğiniz gibi özel iş gezilerinizde ve uzun yolculuklarınız da ekonomik fiyat seçenekleri ile haftalık olarak da kiralama yapabilirsiniz. 
Tüm büyük araç kiralama şirketlerinin lüks araç kiralama galerilerin de bulunan Mercedes S350 kiralama kredi kartı ödemeleriniz de sizlere taksit imkanı da sağlamaktadır. Bir çok sürücünün hayallerini süsleyen bu lüks aracı kullanmak artık çok kolay. İnternet üzerinden de kiralayabileceğiniz bu lüks araç ile dünya turuna bile çıkabilirsiniz. Genellikle dizel olarak da bulabileceğiniz bu lüks araç içinde ki konfor sizleri farklı dünyalara götürecektir. Yolculuğunuzu konforlu ve rahat bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır.