• Bugüne özel kampanyalarımız için tıklayın
  • %10 kupon kazanmak için tıklayın
  • ŞOK KAMPANYA FACEBOOKTA PAYLAŞ

Mercedes E250 CDI Kiralama

Numaranı Bırak Seni Arasınlar
Adınız

Telefon

Email


Aracı Kiralayan Rentacarlar Aracı Kiralayan Rentacarlar
Rentacar ayrıntısı için resimlere tıklayın

Araç Bilgi

Araç kiralama son dönemlerde oldukça büyük ilgi gören bir sektör olmuştur. Birbirinden farklı araçları ister günlük isterseniz de haftalık olarak kiralayabilir uzun saatler kullanabilirsiniz. Bir çok kişinin tercih ettiği araç kiralama uygulaması günümüz de oldukça popüler olmaktadır. Büyük araç kiralama şirketlerinin hizmete sunduğu lüks araç kiralama hizmeti de oldukça fazla ilgi görmektedir. Hayal ettiğimiz tüm lüks araçları günlük ve ya haftalık olarak kiralayabilir olağanüstü sürüş keyfi yaşayabiliriz. 
Bir çok rent e carın sunduğu bu lüks araç kiralama işi uygun fiyat seçenekleri ile de oldukça fazla ilgi görmektedir. Mercedes E250 CDI kiralama da bu lüks araçların ilk sırasında yer almaktadır. Mercedes’in en iddialı serilerinden biri olan Mercedes E250 CDI kiralama sayesinde sizin olabilir. Tüm büyük araç kiralama şirketlerinin , lüks otomobil portföyünde bulunan birbirinden  değerli, kaliteli , popüler araçları arasında yer alan Mercedes’in E250 CDI serisi ile sürüş keyfi yaşamak artık hayal olmaktan çıkıyor. Mercedes E250 CDI kiralamayı isteyen müşterilerimizi birbirinden özel özellik beklemektedir. Mp3 çalar, deri koltuklar, sis farlar, elektrikli ayna, ısıtmalı koltuk, klima, elektrikli camlar, park sensor, sabit hız kontrol, şoför hava yastığı,  yol bilgisayarı, merkezi kilit gibi lüks bir otomobilde olması gereken tüm özellikler bulunmaktadır.
 Bir çok lüks araç severlerin ilgi gösterdiği bu araç uzun yolculuklar için ideal olmaktadır. Ekonomik fiyat seçenekleri ile ister günlük isterseniz de haftalık olarak kiralayabilirsiniz. Özel davetler, iş toplantıları, uzun tatil yolculukları  , özel gece ve davetler için tercih edile bilinecek lüks ve konforlu bir araç olmaktadır. Birbirinden farklı tarzların arasından en çok tercih edilen araç olmaktadır.