• Bugüne özel kampanyalarımız için tıklayın
  • %10 kupon kazanmak için tıklayın
  • ŞOK KAMPANYA FACEBOOKTA PAYLAŞ

Renault Kiralama


Toplu taşıma araçlarında seyahat etmenin fazla zaman aldığı ve gelişen dünyada en kısa zamanların bile değerli olduğu düşünüldüğünde araç kiralama ayrı bir zorunluluk haline geliyor. Araç kiralama şirketlerinin sağladığı Renault kiralama hizmeti ile müşterilerin kaybedilen gezi kazanılıyor. 
Yüz yılı aşkın bir süredir otomobil tarihini yazan birkaç markadan biri olan Renault markasının ruhundaki teknolojik gelişme tutkusu ile mekanik ve tasarım konularında ekiplerini daima daha ileriye gitmek için yönlendiriyor. Renault yaklaşımının en önemli unsuru ise insana gösterilen özendir. Markanın en büyük inancı ise insanın otomobile değil de otomobilin insana uyum sağlaması gerektiğidir. Sürekli değişen dünyada değişim, yeni çözümler üretmek için eşsiz fırsatlar olarak düşünülüyor. Baştan çıkaran tasarımı ile Renault megane hatchback, gerçek bir dinamizm ve sağlamlık vaat ediyor. Özel bir karaktere sahip olan ön farları, akıcı ve atılgan hatları aracın muhteşem sürüşü hakkında ilgilenenlere önemli ipuçları veriyor. Kusursuz hatlarıyla olduğu kadar yeni Renault megane hatchback, yüksek işçilik kalitesiyle de kendine hayran bırakıyor. Bir başka Renault modeli olan fulence ise statü ve prestijin adı oluyor. Değişimin yeni yüzü olan Renault fulence modeli, ince uzun profil, akıcı çizgiler ve gövde ile mükemmel şekilde bütünleşen bagajı ile Renault kiralama isteyenlere iyi bir seçenek olarak göze çarpıyor. Sağlamlığın güvencesi, dengeli ve kusursuz tasarımın göstergesi olan Renault araçları sürücülerine özel bir statü kazandırıyor.
Araç kiralama şirketlerinin ekonomik araç kiralama seçenekleri arasında bulunan Renault kiralama ve Renault fulence kiralama, 5 yolcu, 2 büyük ve 3 küçük bagaj kapasitelidir. Dizel olan bu ekonomik araç modeli 5 kapılıdır. Ayrıca full donanım olan araç, kiralama şirketleri tarafından uygun fiyatlar ile ekonomik oto kiralama seçenekleri arasında sunuluyor.