• Bugüne özel kampanyalarımız için tıklayın
  • %10 kupon kazanmak için tıklayın
  • ŞOK KAMPANYA FACEBOOKTA PAYLAŞ

Mercedes Kiralama


Mercedes şirketi 1926 yılında Karl Benz tarafından kurulmuştur. En eski otomobil şirketlerinden olan Mercedes kurucuları iki ortaktan oluşmaktadır. Karl Benz ve Gottlieb Diamler tarafından kurulan otomobil şirketi teknolojik gelişmelerden geri kalmadan oldukça gelişme göstermiş ve dünya çapında en çok tercih edilen model arabaları piyasaya sunmuştur.  Otomobiller tarihi gelişim içinde ulaşım açısından insanlığa büyük bir yarar sağlamıştır. At üzerinde yapılan seyahatleri geçmişte bırakmaya neden olan otomobiller sayesinde uzun ve yorucu yolculuklar geçmişte kalmış artık daha konforlu ve hızlı giden araçlar sayesinde ulaşım kolaylaşmıştır.
Otomobil sektörünün büyümesi ve gelişmesi her ne kadar güzel bir uygulama olsa da otomobil alım gücü zordur. Maddi gücün de göstergesi haline gelen otomobiller yalnızca zengin kesime hitap edebilmekteydi. Bahsettiğimiz gibi otomobillerin insan hayatına girmesiyle yeni bir meslek oluştu. Otomobil kiralama şirketleri alım gücü olmayan kişilere birkaç günlüğüne de olsa araç sahibi olma imkânı sundu. Mercedes kiralama sayesinde uzun yolculuklarını özel otomobille yapmak isteyenler için bir fırsat haline geldi. Mercedes kiralama fiyatları hakkında bilgi vermeden önce Mercedes modelleri hakkında bilgi verelim.
A, b ve CLA serisi 1,5 litre dizel ve otomatik serilerindendir. Artık dizel yakıt daha tasarruflu olduğu için araçlarda fazlasıyla tercih edilmektedir. Büyüleyici spor Mercedesler ise E serisinden oluşmaktadır. Mercedes araçları gerek görünüm gerek donanımıyla son derece şık ve konforlu araçlardır. Mercedes kiralama fiyatları ise modeline göre değişiklik göstermektedir. Birkaç örnek vermek gerekir ise İstanbul da 2012 model 1401-1600 motor hacmine sahip bir Mercedes Cabrio otomobili günlük 350 TL ye kiralayabilişiniz. Yukarıda belirttiğimiz gibi dilediğiniz bir Mercedes modelini kiralamanız için ortalama 150 TL den başlayan fiyatlarla modeline ve yılına göre değişen serilerinden kiralayabilirsiniz.