• Bugüne özel kampanyalarımız için tıklayın
  • %10 kupon kazanmak için tıklayın
  • ŞOK KAMPANYA FACEBOOKTA PAYLAŞ

BMW Kiralama


Otomobillerin üretilmesi ve ulaşımda sağladığı kolaylıklar nedeni ile kolaylıkla kabullenildi. Lüksün ve gösterişin simgelerinden biri oldu otomobiller. At arabası, develer üzerinde yapılan yolculuklardan sonra çeşitli yakıtlarla çalışan araçlar üretildi. Petrolün kullanımı sayesinde daha hızlı gidebilen araçlar üretildi. Böylece mesafeler kısaldı. Bir yerden bir yere gitmenin günler haftalar sürdüğü dönemler bu araçlar sayesinde geçmişte kaldı. Ve oto kiralama şirketleri yeni bir meslekle tutunacak bir dal buldu. Bilindiği üzere hem konforlu, hem yüksek donanımı ile BMW araçların fiyatları da o oranda yüksektir. Alım gücü olmayan kişiler için ise BMW kiralama büyük bir fırsattır. 
BMW kiralama genelde özel günler için yapılmaktadır. Örneğin en özel günlerden biri olan düğünde gelin arabasının özel olmasını istemek oldukça normaldir. Ancak belirttiğimiz gibi böyle bir araca satın almak için maddi imkânların iyi olması gerekmektedir. Olmadığı durumlarda ise otomobil kiralama şirketleri bu hizmeti günlük ya da ayık olarak sunmaktadır. BMW firması yenilikleriyle ürettiği araçların özellikleriyle üstün yapı ürünüdür. Hem güvenli hem de konforlu araçlar ile herkesin hayallerini gerçekleştirebilmektedir. 
Konumuz olan BMW kiralama fiyatları ise günlük ve aylık olarak değişmektedir. Birkaç otomobilin günlük kiralama bedeli hakkında örnek verelim. Örneğin 2013 model 520 dizel bir BMW otomobili günlük 275 TL’ye kiralamanız mümkün. 2013 model BMW 3.20 otomobil günlük kiralama bedeli 150 TL’dir. Ancak spor araçlardan BMW 3 serisi 2009 model bir E93 kiralamak isterseniz günlük 320 TL ödemeniz gerekmektedir. Belirttiğimiz gibi otomobil kiralama fiyatlar kiralamak istediğiniz otomobilin modeline göre değişiklik göstermektedir. Ya da illere göre bile değişiklik gösterebilir. Ama genel olarak herkesin hayalini süsleyen BMW otomobilleri oto kiralama şirketlerinden temin edebilmeniz mümkündür.