• Bugüne özel kampanyalarımız için tıklayın
  • %10 kupon kazanmak için tıklayın
  • ŞOK KAMPANYA FACEBOOKTA PAYLAŞ

Hummer H3 Kiralama

Numaranı Bırak Seni Arasınlar
Adınız

Telefon

Email


Aracı Kiralayan Rentacarlar Aracı Kiralayan Rentacarlar
Rentacar ayrıntısı için resimlere tıklayın

Araç Bilgi

Araç kiralama bir çok sürüş severin tercih ettiği bir hizmet olmaktadır. Bir çok büyük araç kiralama şirketlerinin sunduğu bu hizmet sayesinde istediğimiz her model ve marka lüks aracı kiralayıp farklı sürüş keyfi yaşayabilmekteyiz. Hummer  h3 kiralama da bu lüks araçların ilk sırasında yer almaktadır. Bir çok sürüş severin hayal ettiği bu lüks araç ile konforlu ve keyifli yolculuklara çıkabiliriz. Bir çok büyük rent e carın lüks araç galerilerinde yerini alan bu özellikli aracı istediğiniz zaman içerisinde kiralayabilirsiniz.  Bu lüks aracı kiraladığınızda olağanüstü  bir ayrıcalık yaşayabilmektesiniz. 
 Bu lüks aracın bir çok konforlu özellikleri bulunmaktadır. ABS, ASR , deri kaplama koltuklar, sürücü ve yolcu hava yastığı, elektrikli camlar, koltuk hazırlığı, elektrikli ve hafızalı koltuklar, lastik basınç sensörü, kendiliğinden kararan dikiz aynası, nagivasyon, alaşım jant, direksiyon yükseklik ayarı, far sensörü, ısıtmalı koltuklar, cd çalar, hız sabitleyici gibi pek çok özellik sıralanabilmektedir.  Tüm sürüş severlerde adı bile hayranlık uyandıran bu lüks araca binmek artık hayal olmaktan çıkmaktadır. Sıra  dışı bir sürüş keyfi yaşamak için kullanabileceğiniz bu lüks aracı istediğiniz tüm araç kiralama şirketlerinden günlük yada haftalık olarak uygun fiyat seçenekleri ile kiralayabilirsiniz.  
Hummer h3 kiralama niyetinde olan tüm müşterilere tüm araç kiralama bayileri oldukça özel imkanlar sunmaktadır. Ekonomik koşullar da bu görkemli , devasa görünümlü araca binmek  ,sürmek , seyahat etmek ayrıcalığını yaşatmaktadır. Bir çok sürücünün hayal ettiği Hummer h3 kiralama sayesinde bu lüks araç ile yolculuk yapmanın keyfine varacaksınız. Tüm özel toplantılarınıza, iş gezilerinize, düğün ve ya özel davetlere bu lüks araç ile katılabilir, göz kamaştırabilirsiniz. Bir çok bayilikten uygun fiyat seçenekleri ile temin edebilirsiniz.