• Bugüne özel kampanyalarımız için tıklayın
  • %10 kupon kazanmak için tıklayın
  • ŞOK KAMPANYA FACEBOOKTA PAYLAŞ

Hummer H2 Kiralama

Numaranı Bırak Seni Arasınlar
Adınız

Telefon

Email


Aracı Kiralayan Rentacarlar Aracı Kiralayan Rentacarlar
Rentacar ayrıntısı için resimlere tıklayın

Araç Bilgi

Araç kiralamanın oldukça yaygın olduğu günümüzde binmeyi hayal ettiğimiz tüm lüks araçları kiralayıp  olağanüstü sürüş keyifleri yaşayabilmekteyiz. Uzun yolcuklarda , tatillerde, düğün ve ya özel davetlerde tercih ettiğimiz bu lüks araçları, günlük , haftalık  hatta aylık olarak kiralayabilmekteyiz. Bir çok sürücünün tercih ettiği lüks araçların ilk sırasında Hummer  h2 kiralama gelmektedir. Bu özel özellikli bol konforlu aracı kiralayın özel ve keyifli yolculuk yapmaktayız.
Hummer h2 kiralama bir çok büyük araç kiralama şirketlerin lüks araç kiralama galerilerinde bulunmaktadır. Bu özellikli aracı kiralamak oldukça kolay olmaktadır. İnternet üzerinden bile kiralayabileceğimiz bu lüks araçların günlük ücretleri de oldukça ekonomik olmaktadır.  Standart ses , hafıza sistemi , sekiz  way güç ön koltuklar, prim dahil hava , radyo kumandalarının  direksiyon simidi ile kontrolü, deri döşeme, ısıtmalı ön ve arka koltuklar, klima, cd çalar, dış sıcaklık göstergesi, eğlence sistemi gibi birbirinden özel özellikleri sıralayabiliriz. Hummer h2 kiralama bir çok büyük araç kiralama şirketlerinden kredi kartına taksit imkanları ile de yapılmaktadır. Bir çok günlüğüne kiraladığınız da uygun fiyat seçenekleri ise sizlere sunulmaktadır. İnternet üzerinde de yapabileceğiniz bu kiralama işlemi ile keyifli yolculuklar yapabilirisiniz. Bir çok sürücünün hayali olan bu lüks araçları kullanmak artık hayal olmaktan çıkmaktadır.
 Özel gün ve gecelerde, toplantılarda, iş yemeklerinde, düğünler de ve tatillerde kullanabileceğiniz bu lüks araç sayesinde kendinizi farklı dünyalarda hissedebilirsiniz. Sürüş keyfini tam yaşamak isteyen tüm sürüş severler için hazırlanmış bu özel , özellikli lüks aracı tüm rente carlarda bulabilirsiniz. İster nakit isterseniz de kredi kartınıza taksitle ödeyebileceğiniz fiyat seçenekleri le sizler için en ekonomik sistem düşünülmektedir.