• Bugüne özel kampanyalarımız için tıklayın
  • %10 kupon kazanmak için tıklayın
  • ŞOK KAMPANYA FACEBOOKTA PAYLAŞ

BMW 7.30 Kiralama

Numaranı Bırak Seni Arasınlar
Adınız

Telefon

Email


Aracı Kiralayan Rentacarlar Aracı Kiralayan Rentacarlar
Rentacar ayrıntısı için resimlere tıklayın

Araç Bilgi

Bir çok kişinin son dönemlerde oldukça fazla kullandığı araç kiralama sektörü her geçen gün farklı model ve marka otomobiller ile hızla büyümektedir. Birbirinden lüks araçların kiralık olarak verildiği son dönemde ilgi gören araçların ilk sırasında dizel yakıtlılar gelmektedir. BMW 7.30 dizel kiralama da oldukça fazla ilgi gören lüks araçlardan olmaktadır. Bir çok kişinin hayalini kurduğu bu lüks araçlar tüm büyük araç kiralama şirketlerinde lüks araç kiralama galerilerinde bulunmaktadır.  
Bir çok kişinin bu lüks araçlar için hayal kurduğunu düşünerek sizler için hazırlanmış bu hizmette uygun ve ekonomik fiyat seçenekleri de sunulmaktadır. İnternet üzerinden de kiralayabileceğiniz bu lüks araçlarda konforlu sürüşler yapabilirsiniz. Olağanüstü sürüş keyfi yaşayacağınız bu özel özellikli lük araçlar ile istediğiniz yere ulaşmanız oldukça mümkün olmakta. BMW 7.30 dizel kiralama ile az yakıt sayesinde uzun yolculuklar yapabilirsiniz. Uzun tatillere çıkabilir, iş toplantılarına, özel davet ve geceler katılabilirsiniz. Özel donanımı sayesinde oldukça ilgi gören bu lüks aracın en büyük özelliği dizel olmasıdır. Günlük ya da haftalık olarak kiralayabileceğiniz bu araç ile uzun ve konforlu yolculuklar yapabilirsiniz. Uzun süre kiralama seçenekleri ile oldukça uygun fiyata bu araçları kiralayabilirsiniz. 
BMW 7.30 dizel kiralama büyük araç kiralama şirketlerinin yanı sıra internet üzerinden de uygulana bilinmektedir. Kredi karı ile yapabileceğiniz ödeme seçenekleri ile internet üzerinden başvuru formu doldurabilirsiniz. Uzun vadeli kiralama seçeneklerinde ise taksit olanağı da sağlanmaktadır. Yakıt yönünden ekonomik olan bu dizel araç uzun yollarında üstesinden gelmektedir. Hem lüks hem de ekonomik bir araç isteyen tüm müşterilerimiz için tasarlanmış ve hizmetinize sunulmuştur. Özel özellikleri ile tercih edilecek lüks araçların ilk sırasında yer almaktadır.