• Bugüne özel kampanyalarımız için tıklayın
  • %10 kupon kazanmak için tıklayın
  • ŞOK KAMPANYA FACEBOOKTA PAYLAŞ

BMW 5.20 Kiralama

Numaranı Bırak Seni Arasınlar
Adınız

Telefon

Email


Aracı Kiralayan Rentacarlar Aracı Kiralayan Rentacarlar
Rentacar ayrıntısı için resimlere tıklayın

Araç Bilgi

Araç kiralama son dönemlerde oldukça fazla ilgi görmektedir. Özellikle lüks ve dizel olanlar ise ilk tercih edilenler arasında yerini almaktadır. Bir çok kişinin hayalini kurduğu lüks araçları kiralayarak olağanüstü sürüş keyfi yaşadığını görmekteyiz. Birbirinden farklı model ve marka lüks araçları günlük ya da haftalık olarak kiralayarak hayallerimizi gerçekleştirebiliriz. Bir çok yerde kullanabileceğimiz bu araçlarda ilk tercih edilen sebep hem lüks hem de dizel olmasıdır. 
Ünlü araba markalarından bir tanesi olan BMW markasının  BMW 5.20 dizel kiralama bu açıdan oldukça fazla ilgi görmektedir. Günlük olarak da kiralayabileceğiniz bu sedan araçlar yol tutuş açısından oldukça fazla ilgi görmektedir.  Alman araba üreticisi BMW  tarafından 1972 yıllından beri üretilen orta boylu lüks bir araç olmaktadır.  Günümüzde  bir çok serisi çıkan bu araç dizel olması bakımından oldukça fazla ilgi görmektedir. BMW 5.20 dizel kiralama  beş kapılı bir manuel araç olmaktadır.  Lüks araç kiralama seçenekleri arasında yer alan BMW 5.20  dizel kiralama beş yolcu, iki büyük bagaj ve iki küçük bagaj kapasiteli olmaktadır. Beş kapılı olan bu lüks araç  manuel  otomatik şansızmanlı ve dizeldir.  Donanımda full olan bu lüks araç  ekonomik kiralama fiyatları ile de oldukça ilgi görmektedir. Bir çok büyük araç kiralama şirketlerinin galerilerinde bulunan bu dizel lüks araç konfor bakımından da oldukça iddialı olmaktadır.
 Günlük ve haftalık olarak kiralayabileceğiniz bu lüks araç bir çok yol tutuş açısından da konumunda başarılıdır. Fiyat seçenekleri farklılık gösteren bu lüks araç için uzun vadeli kiralamalarda kredi kartına taksit imkanı sağlanmaktadır. İnternet üzerinden de oldukça kolay kiralama işlemi yapabileceğiniz bu lüks aracın dizel ve manuel olması en büyük kolaylıktır.