• Bugüne özel kampanyalarımız için tıklayın
  • %10 kupon kazanmak için tıklayın
  • ŞOK KAMPANYA FACEBOOKTA PAYLAŞ

BMW 1.16 I Kiralama

Numaranı Bırak Seni Arasınlar
Adınız

Telefon

Email


Aracı Kiralayan Rentacarlar Aracı Kiralayan Rentacarlar
Rentacar ayrıntısı için resimlere tıklayın

Araç Bilgi

Araç kiralama sektörü hızla büyüyen bir sektör olmaktadır. Bir çok kişinin özellikle tercih ettiği lüks araç kiralama da oldukça büyük ölçüde ilgi görmektedir. Bu lüks araçların ilk sıralarında yer alan BMW 1.16 I kiralama da hem konfor hem de özel özellikleri sayesinde ilgi gören araçlar olmaktadır. Günlük haftalık hatta aylık olarak da kiralanabilen bu lüks araçlar bir çok rahatlığı ile keyifli yolculuklar yapmamızı sağlamaktadır.  Bu lüks araç otomatik vites olma özelliği ile oldukça fazla tercih edilmektedir.
 Tüm büyük araç kiralama firmalarında bulabileceğiniz bu lüks araçları uzun yollarda, tatillerde , özel gece ve davetlerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Spor araç kategorisinde  BMW markasının dayanılmaz modelli olan  BMW 1.16 I kiralama  geniş iç hacmine , yüksekliği ayarlanabilir direksiyona,  saate 200 km hıza kadar ulaşan yaklaşık 115 hp motor gücüne sahip olmaktadır. BMW konforu ile adeta bütünlenmiş olan bu lüks araç ile kendinizi sürüş esnasında bambaşka dünyalarda hissedebilirsiniz.  İçersinde bulunana en  teknolojik yol bilgisayarı sayesinde bilmediğiniz yollarda kaybolma riskinizi de en aza indiren bu lüks aracı gönül rahatlığı ile kiralayabilirsiniz. Spor araç tutkunlarının gözde seçimlerinden bir tanesi olan BMW 1.16 I kiralama  yol tutuş özelliği sayesinde  de oldukça büyük ilgi görmektedir.
 Günlük ve haftalık olarak kiralayabileceğiniz bu lüks aracı ekonomik fiyat seçenekleri ile aylık olarak da kiralamanız mümkün. Büyük araç kiralama şirketlerine bir zat internet üzerinden de ulaşabilir başvuru formunu doldurarak ta ulaşabilirsiniz. Günlük fiyat seçenekleri ile haftalık ve aylık fiyata seçenekleri arasında biraz değişiklikler olmakta. Uzun vadeli kiralama işlemlerinde kredi kartına birkaç taksit imkanı sunulmaktadır. Spor ve lüks araç tutkunları için ideal bir model olmakta.