• Bugüne özel kampanyalarımız için tıklayın
  • %10 kupon kazanmak için tıklayın
  • ŞOK KAMPANYA FACEBOOKTA PAYLAŞ

Bentley Continental Kiralama

Numaranı Bırak Seni Arasınlar
Adınız

Telefon

Email


Aracı Kiralayan Rentacarlar Aracı Kiralayan Rentacarlar
Rentacar ayrıntısı için resimlere tıklayın

Araç Bilgi

Bir çok marka ve modelde sayısızca kiralık araba son dönemlerde oldukça popüler olmaktadır. Bir çok lüks araca binmenin hayalini kuran tüm sürüş severler için büyük araç kiralama şirketlerinin hazırladığı özel hizmetleri görmekteyiz. Birbirinden farklı lüks spor araçları dilediğimiz zamanlarda günlük ve haftalık olarak ekonomik fiyat seçenekleri ile kiralayabiliriz. Bu lüks araçların ilk sıralarında  yer alan Bentely Continental kiralama dünyanın en saygın otomobilleri arasında ilk onda sayılabilmektedir. 
Lüks araç kiralamada zirvede olan bu kaliteli marka spor ve lüks araba anlayışınızı değiştirecek. Modern ve zarif gövde çizgileriyle  tüm dikkatleri üzerine çeken bu lüks aracı kullanırken kendinizi farklı dünyalarda hissedebilirsiniz. Üst düzey kaliteli işçilik ile üretilmiş oldukça sağlam bir araç olmaktadır.  Zarif görünümünü  güçlü motoru , ileri teknolojik güvenlik sistemleriyle  destekleyen bu lüks araç oldukça büyük ilgi görmektedir. Beyaz rengi ile  devasa jantları ve krom kaplı ayrıntılarıyla Bentley  Continental kiralama  gerçekten olağan üstü bir lüks araç olmakta. Bu lüks aracın içine  oturduğunuz ilk andan itibaren kendinizi farklı dünyalarda hissedebilirsiniz. Ekonomik fiyat seçenekleri ile istediğiniz şekilde kiralamanız mümkün olmaktadır. Tüm büyük araç kiralama şirketlerinden ulaşabileceğiniz bu süper lüks araca isterseniz internet üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz.
 Günlük , haftalık ve aylık şekillerde kiralayabileceğiniz bu lüks aracın fiyat seçenekleri değişiklik göstermektedir. Uzun yolculuklarda , tatillerde , iş gezilerinde, özel davetlerde ve gecelerde şık görüntüsü ile kalitenize kalite katacak bir araç olmaktadır. Kredi kartı taksit imkanı ile uzun vadeli kiralamalarda hem ekonomik fiyat seçeneği hem de ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Bentely  Continental kiralama tüm büyük  araç kiralama firmalarının özel lüks galerinde mevcut olmakta.